Telefon Numaralarımız : 0212 446 44 00 | 0532 340 74 76 | 0532 213 41 62

Makaslı Platform

MAKASLI PLATFORM ARAÇ PARKURU ÖZELLİKLERİMİZ

MAKASLI PLATFORM
YÜKSEKLİK:12 METRE

Makaslı platformlar; fazla yükseklik gerekmeyen, daha ağır kaldırma kuvveti ve daha fazla çalışma alanı gerektiren işlerde kullanılırlar. Makaslı platformlar; personel yükselticiler ve büyük iş platformlarından daha ağır yükler kaldıracak şekilde tasarlanmışlardır. Firmamız; makaslı platform kiralama hizmetleri alanında müşteri memnuniyetini esas kabul etmiştir. Biz; yapmış olduğu işlerde dikkatli, güvenli ve alanında iyi yetiştirilmiş personelimizle sizlere vinç kiralama ve makaslı platform konusunda en iyi hizmeti vermekteyiz. Makaslı platformlar; inşaat, bakım ve onarım, eğlence sektörü ve kurumsal kullanımlar için tüm dünyaya satılmaktadır. Bu platformlar depolama ve dağıtım sektörü için özellikle aranan modellerdir.

Oteller, yenileme işleri ve eğitim merkezleri alanında yoğun kullanımları mevcut olan makaslı platformların en kaliteli ve ekonomik açıdan en uygun olanlarını bizim firmamızdan temin edebilirsiniz. Vinç kiralama makaslı platform sistemimizle; her türlü sorununuzda her birisi konusunda uzman olan personelimizle size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bizler vinç ve platform kiralama sektöründe ‘’Yenilikçi’’ kimliğimizle yer alıyoruz. Güleryüzlü çalışanlarımız ve teknolojik üstünlüklere sahip makinelerimizin yanında dinamik yönetim anlayışımız ile sektöre yenilik getirip, müşterilerimize en büyük teminat olarak güven aşılıyoruz. Kurtarma, nakliyat, harfiyat, taşıma, boşaltma, kaldırma, yükleme ve montaj alanlarında vinç kiralama makaslı platform sistemimizle size 24 saat hizmet kalitesi sunuyor ve bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu hatırlatıyoruz.

Yüklemeyi kolaylaştıran arka parmaklık, dönüşlü servis modülleri, eğim alarmı, seçilebilir mekanizma alarmı ve iz bırakmayan lastiklerle alanımızda iddialı ve güvenilir olduğumuzu her seferinde gururla vurguluyoruz. İç ve dış mekân makaslı platform modelimizle; şantiye verimliliğini arttırıp, dar alanlarda manevra için ideallik; montaj, yapım ve bakım onarımları için mükemmellik sunuyoruz. Size düşük gürültü seviyemiz, mükemmel asansör kapasitemiz ile büyük bir platform çalışma alanı yaratıyoruz. Engebeli arazi makaslı platform modelimizle de; açık alanlarda talep verimliliğini arttırıp, taşıma ve şantiyede çalışmaları daha hızlı bir biçimde bitirme imkânı veriyoruz. İhtiyaçlarınıza en hızlı ve güvenilir şekilde cevap vermek için buradayız. Siz talep edin biz gerçekleştirelim. Bizi seçin, kiralayın ve yükselin.

İletişim Bilgileri:

Mahmutbey Mh. Köprülü Cd. Narlı Sk. No:8 Bağcılar/İstanbul

0212 446 44 00

0532 340 74 76

0532 213 41 62

info@mahiraydinvinc.com

Bize Ulaşın

Biz Kimiz?

Masoko

Mahir Aydın Vinç kiralama olarak yaptığımız her işi kendi eserimiz olarak benimsemiş ve bu ilkemizden ödün vermemişizdir.

Mobil vinçler , Kamyonlu vinçler ,Kule vinçler ve platformlarla sektörün ihtiyaçlarına en hızlı şekilde gidermekteyiz.

Sosyal Medya